TECHBUD jest generalnym przedstawicielem w Polsce firm John Deere i Yanmar. Silniki wysokoprężne powyższych marek mają zastosowanie w maszynach budowlanych, górniczych, agregatach prądotwórczych, pompowych, ciągnikach rolniczych jak również w wielu innych zastosowaniach. Morskie jednostki napędowe z powodzeniem są stosowane w jachtach, łodziach, barkach i kutrach na całym świecie. W naszej ofercie znajdują się silniki o pojemnościach od 0,219 L do 13,5 L i mocach od 2,5 kW do 559 kW. Oferujemy silniki w wersjach standardowych i tworzymy konfiguracje dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy wsparcie techniczne grupy inżynierów. Jednocześnie firma Techbud zajmuje się sprzedażą, serwisem i wynajmem maszyn budowlanych, drogowych oraz sprężarek i agregatów prądotwórczych itp. Oferowane przez nas urządzenia produkowane są przez renomowane firmy krajowe, jak i zagraniczne.

SERWIS

Działalność serwisu obejmuje zarówno przeglądy okresowe jak i naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn i silników.

Nasz serwis z racji swojego doświadczenia i posiadanych zasobów ludzkich oraz technicznych wykonuje wszelkie czynności naprawcze zarówno w bardzo małych maszynach jak generatory, przecinarki, zagęszczarki poprzez maszyny średniej wielkości jak minikoparki i koparko-ładowarki, ciągniki aż do dużych maszyn takich jak równiarki czy koparki gąsienicowe.

 • Serwis z 25 letnim doświadczeniem popartym licznymi szkoleniami teoretycznymi i praktycznymi w obiektach szkoleniowych producenta w różnych częściach Europy.

 • Doskonale wyposażone zaplecze serwisowe o powierzchni 280m2 z suwnicą, własnym magazynem części zamiennych, specjalistycznymi narzędziami i mobilną hamownią silnikową umożliwiającą docieranie silnika i pomiar parametrów po naprawie zarówno stacjonarnie jak i w terenie.

 • Serwis mobilny składający się z trzech załóg i samochodów serwisowych będących prawdziwymi warsztatami na kołach.

 • Własna sieć autoryzowanych warsztatów serwisowych na terenie całego kraju dla lepszej dostępności usług.

REMONTY KAPITALNE SILNIKÓW

Firma TECHBUD dysponuje niezbędną linią oraz narzędzia do przeprowadzania kapitalnych remontów silników spalinowych. Specjalizujemy się w kompleksowych naprawach, głównych oraz bieżących, silników przemysłowych wysokoprężnych i benzynowych. Po dokonanych naprawach istnieje możliwość przetestowania silników na hamowni. Współpracujemy z wieloma serwisami na terenie Polski, mamy możliwość demontażu i montażu silników u klienta.

HAMOWNIA SILNIKOWA

W naszym warsztacie o powierzchni ponad 280 m² dysponujemy nowoczesną linią montażową do kompletacji i produkcji jednostek napędowych diesla. Jednym z jej elementów jest hamownia - urządzenie do pomiarów parametrów technicznych oraz docierania silników po naprawie. Świadczymy również usługi pomiaru mocy w ciągnikach rolniczych. Test obejmuje wyznaczenie charakterystyki mocy oraz momentu obrotowego badanego silnika. Dodatkowo istnieje możliwość rozszerzenia usługi o diagnozę stanu technicznego całej jednostki.

DZIAŁ MAGAZYNU I CZĘŚCI ZAMIENNYCH FIRMY TECHBUD TO:

 • Generalny dystrybutor części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych na terenie Polski.

 • Autoryzowany partner w zakresie dostawy części zamiennych do sprzętu budowlanego

 • Doświadczeni doradcy ds. części zamiennych regularnie odbywający szkolenia w obiektach szkoleniowych producenta w różnych częściach Europy.

 • Własny magazyn części zamiennych z pozycjami dostępnymi od ręki.

 • Własna sieć autoryzowanych dystrybutorów części zamiennych na ternie kraju.

 • Własny e-sklep i wysyłka części na terenie kraju i za granicę.

 • Dystrybucja części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych takich jak oleje, filtry, paski, łożyska, uszczelnienia, wtryski itp. do większości małych i średnich maszyn dostępnych na rynku

Nasi doradcy są w stanie pomóc każdemu klientowi w doborze części i zorganizować ich dostawę z magazynów krajowych i zagranicznych. Posiadamy duże doświadczenie i odpowiednie narzędzia do tego aby znaleźć i dostarczyć każdą część silnikową i poza silnikową w maszynie.

 

   
 

TECHBUD Sp. z o.o.
Ul. Gorzowska 12
65-127 Zielona Góra

tel. 68 470 72 50
fax 68 470 72 51


www.techbud.eu
www.silniki.info.pl

Powrót na górę